ErpaHR recruteaza pentru clientul sau, unul dintre cei mai importanti furnizori de scule si unelte cu sediul in Ploiesti, Coordonator Service Mobil.

Profilul candidatului:

  1. Experienta in coordonarea unei echipe de minim 1 an;
  2. Experienta in mentenanta/service/utilaje industriale sau linii de productie;
  3. Personalitate dinamica si organiza;
  4. Capacitatea de a lua decizii si a seta prioritati;
  5. Cunostinte tehnice la nivel mediu;
  6. Disponibil la deplasari in zona Muntenia cu masina companiei (se revine acasa in fiecare seara);

Responsabilitati:

  1. Planifica in mod eficient derularea lucrarilor si a deplasarilor echipelor de tehnicieni;
  2. Oferteaza serviciile clientilor in functie de analiza si estimarea costurilor;
  3. Urmareste activitatea personalului si verifica indeplinirea obiectivelor;
  4. Transmite clientilor facturile aferente serviciilor si verifica stocurile disponibile;
  5. Se implica activ in identificarea problemelor clientilor;
  6. Desfasoara in teren activitati de support si identificare a problemelor echipamentelor.

Beneficii:

  1. Salariul negociat in functie de experienta si aptitudini;
  2. Tichete de masa de 40 de lei/zi;
  3. Bonus trimestrial;
  4. Bonus de Paste si Craciun;
Tipărește anunțul

Căutare rapidă a jobului

Coș

Coș