Candidatul ideal

  • Studii superioare si bună cunoaștere a pieței dе produse pentru construcții
  • Minim 2 ani dе experiență directă în vânzări tehnice sau industriale
  • Bune abilități dе comunicare, dinamism, capacitate dе organizare
  • Disponibilitatea la deplasări
  • Deținere permis auto cat. B

Constituie avantaje, dar nu condiții eliminatorii:

  • Experiență anterioară în folosirea unui program CRM
  • Cunoștințele dе limba engleză (scris-citit-vorbit) dе nivel mediu

Descrierea jobului

  • Promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Promovarea și vânzarea soluțiilor speciale pentru clienți
  • Prospectarea pieței pentru noi oportunități specifice activității firmei
  • Creșterea portofoliului de clienți prin valorificarea lead-urilor primite
  • Propunerea, negocierea și urmărirea ofertelor comerciale
  • Menținerea portofoliului de clienți existent și activarea lui continuă prin vânzare repetată

Beneficii:

  • Salariu fix și bonus lunar în funcție de atingerea targetului
  • Program flexibil și regim de lucru hybrid
  • Bonuri de masă
  • Mașină de serviciu