Adecco Resurse Umane SLR

Website

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

cluj.romania@adecco.com

Cautam Operator Control Calitate!
Ești o persoană atentă la detalii și orientată spre calitate? Vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și să contribui la succesul unei companii importante din Turda?

Atunci te invităm să aplici pentru postul de Operator Control Calitate!

Responsabilități:

Efectuarea controlului și verificării unei game variate de produse, simple sau complexe, respectând instrucțiunile de lucru și fișele de control;
Realizarea verificării produselor în conformitate cu planul zilnic de producție sau cu normele de lucru stabilite pentru fiecare produs;
Identificarea defectelor (pete, zgârieturi, puncte) care pot apărea și ținerea evidenței pieselor defecte;
Aranjarea și ambalarea pieselor controlate conform instrucțiunilor de lucru;
Etichetarea și ștampilarea corespunzătoare a fiecărei cutii cu piese controlate;
Respectarea standardelor de calitate și a procedurilor interne;
Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă;
Colaborare cu ceilalți membri ai echipei pentru a asigura calitatea produselor.
Cerințe:

Cunoștințe generale de metrologie;
Abilitatea de a citi și interpreta documentații tehnice;
Atitudine proactivă și orientată spre detalii;
Capacitatea de a lucra în echipă;
Abilitatea de a comunica eficient.
Oferim:

Un salariu motivant;
Pachet de beneficii flexibil;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru plăcut și dinamic.
Pentru a aplica:

Trimite CV-ul tău la adresa de email [adresa de email] cu mențiunea Operator Control Calitate Turda.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Adecco – Oportunități de carieră pentru tine!

#Adecco #Turda #OperatorControlCalitate #Cariere #Oportunitati

Informații suplimentare:

Locația: Turda
Tipul programului: Full-time, in 3 schimburi
Echipa: Dinamică și prietenoasă
Companie: Importantă companie din Turda
De ce să aplici la acest post:

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și de a contribui la succesul unei companii importante;
Salariu motivant și pachet de beneficii flexibil;

Tipărește anunțul
Chatbot