Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniul Contabilitate/Finante
  • Experienta anterioara cu responsabilitati similare – obligatoriu
  • Cunostinte bune de lucru in MS Excel si alte programe din suita MS Office
  • Rigurozitate și atenție la detalii

Descrierea jobului

  • Intocmire flux de numerar pe divizii/companie
  • Analiza creante de incasat
  • Prelucrare rapoarte facturi furnizori
  • Utilizari credite bancare
  • Verificare acordare avansuri spre decontare angajati
  • Emitere garantii contractuale

Aplicand CV-ul, sunteti de acord ca datele dumneavoastra personale sa fie prelucrate si salvate in baza noastra de date. Prelucrarea si salvarea datelor personale este realizata de catre Ness Proiect Europe doar pentru scopul de recrutare si selectie pentru postul actual si pentru alte posturi care vor deveni vacante in companie. Datele dumneavoastra personale sunt pastrate pentru maxim 12 luni.