Angajam Area manager pt zona de Sud-Vest a țării (Dolj, Caraș-Severin si Timiș).

Cerințe:
– Studii superioare finalizate;
– Cunoștințe operare PC și pachet Microsoft Office;
– Permis de conducere și disponibilitate pentru deplasări în zona alocată;
– Bune abilități de comunicare, de organizare a activității;
– Atitudine pozitivă, proactivă, orientată către obținerea de rezultate și către soluționarea eficientă a problemelor;

– Rezidență în unul dintre județele: Timiș, Caraș-Severin;
– Reprezintă un avantaj experiența anterioara in coordonarea unui colectiv de 4-5 persoane;

Responsabilități:
– Coordonarea și gestionarea din punct de vedere
administrativ, tehnic și logistic a activității în cadrul punctelor de lucru
(agenții de pariuri) aflate în zona alocată;
– Coordonarea și supravegherea activității desfășurate de angajații aflați în subordine;
– Informarea în timp real a superiorilor ierarhici sau a departamentelor implicate atunci când sunt constatate abateri de la
regulamente;
– Întocmirea de rapoarte de informare în legătură cu activitatea desfășurată, respectând termenele comunicate;
– Identificarea oportunităților de extindere în zona alocată;
– Aplicarea strategiei de marketing pentru promovarea companiei in zona alocată;
– Selectarea personalului ce urmează să își desfășoare activitatea în punctele de lucru noi și evaluarea personalului
existent;
– Reprezentarea societății în relațiile cu terții.

Beneficii:
– Pachet salarial atractiv;
– Mașină de serviciu, laptop și telefon oferit din
partea companiei;
– Oportunitatea de a lucra în cadrul unei companii aflate într-o continuă dezvoltare, cu o structură managerială ce pune accent,
apreciază și recompensează implicarea angajaților, precum și dezvoltarea
acestora din punct de vedere profesional.

Pentru a aplica, puteți transmite CV-ul la adresa bianca.fogarasi.btm@gmail.com

BETMEN este un proiect ambițios, dezvoltat de o echipă cu o vastă experiență, gata să vă ofere cele mai bune servicii din industria jocurilor de noroc online și offline. Scopul nostru este de a ajuta utilizatorii să se distreze în timp ce folosesc cele mai noi produse disponibile pe piață.