DESCRIERE

Conditie obligatorie: permis categorie B si masina

Locatie: Timisoara

Jobul se desfasoara atat la birou, cat si pe teren.

Candidatul ideal:

  • Persoana ambitioasa, deschisa pt a isi construii o cariera pe termen lung
  • Persoana dispusa sa invete lucruri noi, sociabila, prietenoasa
  • Abilitati excelente de comunicare cu clientii
  • Punctualitate si responsabilitate
  • Cazier curat
  • Experienta anterioara in vanzari NU este obligatorie
  • Descrierea jobului:
  • Prezentarea si vanzarea produselor noastre
  • Implementarea strategiei de vanzare

Beneficii:

  • Program flexibil
  • Salar motivant
  • Carte de munca perioada nedeterminata
  • Bonusuri in banii si premii saptamanale
  • Oportunitatea de a avansa rapid in cariera
  • Traininguri gratuite
  • Decont combustibil
  • Calatorii in diferite destinatii exotice