PLASMATERM S.A.

Website

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

anna@plasmaterm.ro

SC Plasmaterm SA angajează personal pentru

Formarea Crustelor Ceramice

Atribuții:

·        Realizarea formelor-coji ceramice pe ansamblul modelelor de ceară,

·        Realizarea vopselei ceramice ,

·        Respectarea indicațiilor din instrucțiunile de lucru,

·        Etică profesională, capacitate de adaptare cerințelor aferente postului,

·        Contribuție în munca de echipă

Însușiri legate de locul de muncă:

·        Experiență într-o activitate similară/lipsa ecesteia este compensată prin instruirea la locul de muncă,

·        Disponibilitate la lucrul în trei schimburi,

·        Robustitate,  de încredere

·        Autonomie și asumarea răspunderii pentru munca depusă

Ceea ce oferim: venituri în fucție de eficiență, bonus de transport, tichete de masă, asigurare individuală de sănătate, echipă de lucru primitoare, dispusă să te ajute.

Trimite-ne CV-ul tau cu fotografie pe adresa de email de mai jos, sau la sediul firmei.Te poți interesa de luni până vineri, între orele 7:00-15:30, la numerele de telefon de mai jos, sau la sediul firmei.

România, Tîrgu Mureș, Str. Budiului, nr. 66/A, 540390

Mobil: +40 730 708011 Tel: +40 265 268712

office@plasmaterm.ro

www.plasmaterm.ro

Tipărește anunțul
Chatbot