Candidatul Ideal

Organizat, punctual, perseverent, serios, orientat catre nevoile clientului;
Experienta in domeniul distributiei minim 1 an – constituie avantaj;
Vechime permis auto cat. B minim 1 an;
Minime cunostinte tehnice auto;
Rezistenta la efort;
Capacitate de adaptare in diverse situatii;
Capacitatea de a comunica usor cu colegii;
Seriozitate.

Descrierea jobului

Livrarea comenzilor si produselor Farmavet in conditii optime si la timp;
Respectarea zilnica a programului traseelor de livrare;
Se implica activ in intretinerea masinii din dotare;
Se asigura ca are documentatia necesara pentru a circula pe drumurile din Romania in mod legal;
Se asigura ca are documentatia necesara pentru livrarea marfurilor transportate;
Incasarea facturilor ce se platesc la livrare;
Predarea zilnica a sumelor incasate catre banca;
Instrumente de lucru: Masina, telefon de serviciu, tableta, imprimanta mobila.
Adresa depozit: Strada Traian 66A, Rudeni, București 077045

0745010238