Suntem în căutarea unor Agenți de Vânzări sau COLABORATORI  talentați și motivați pentru a se alătura echipei noastre și a contribui la creșterea exponențială a cifrei de afaceri cu sistemele noastre inovatoare de acoperiș din tiglă metalică.

Ce Căutăm:

– Persoane extrem de organizate, cu abilități excelente de planificare și gestionare a timpului
– O abordare orientată spre obținerea de rezultate remarcabile, chiar și în condiții de presiune
– Punctualitate și capacitatea de a contribui la crearea unei atmosfere pozitive și profesionale în echipă
– O mentalitate deschisă pentru învățare continuă și auto-dezvoltare, cu scopul de a excela în domeniul vânzărilor
– Abilitatea de a gândi critic și de a oferi soluții inovatoare la provocările de zi cu zi
Cerințe Suplimentare:

Oferim:

– Pachet salarial competitiv, incluzând bonusuri pe măsura performanței
– Mașină, laptop și telefon de serviciu pentru a sprijini activitățile profesionale
– Traininguri avansate despre produsele și industria noastră
– Programe de dezvoltare a abilităților de vânzări și coaching personalizat
– Un mediu de lucru care încurajează inovația și dezvoltarea personală
Responsabilități:

Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a prezenta produsele și serviciile noastre
Evaluarea nevoilor clienților și oferirea celor mai potrivite soluții de acoperișuri din tiglă metalică
Măsurarea acoperișurilor pentru a asigura oferte precise și personalizate
Negocierea și închiderea vânzărilor, urmărind îndeplinirea și depășirea obiectivelor de vânzări
Menținerea unui raport excelent cu clienții și urmărirea satisfacției acestora
Participarea la traininguri pentru dezvoltarea continuă a abilităților profesionale
Experiența în domeniu reprezintă un avantaj, însă cea mai mare valoare o acordăm atitudinii față de muncă și dorinței de a evolua. Dacă ești pregătit să te alături unei echipe ambitioase și să te afirmi într-un mediu competitiv, te invităm să aplici la acest job!