Angajăm AGENT SECURITATE/PAZNIC.

Cerințe:

– Minim 8/12 clase;

– Persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat;

– Nu necesita calificare agent paza /atestat.

Responsabilități:

– Program flexibil 8 ore/zi, 12/24-12/48, alte variante agreate de comun acord;

– Verificare documente aferente distributiei de marfa / verificarea concordantei dintre bonul aferent cumparaturilor realizate si cantitatea fizica, aflata in posesia clientului;

-Monitorizarea accesului in cadrul obiectivului;

-Monitorizarea si respectarea tuturor proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post.

Beneficii:

– Pachet salarial aferent responsabilităților;

– Decontare analize medicale aferente angajari;

– Echipament de lucru gratuit;

– Curs calificarea agent paza si ordine, gratuit;

– Bonusuri acordate trimestrial, in funcție de atingerea obiectivelor.