DAAS

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

nicoleta.petrescu@daas.ro

Responsabilitati
Diagnosticarea si rezolvarea deficien elor de func ionare a echipamentelor frigorifice;
Activitati de mentenanta si revizie tehnica a echipamentelor frigorifice;
Efectuarea de montaje de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor;
Redactarea corecta a tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare si altele).

Cerinte
Studii medii/superioare tehnice (electrice, electromecanice, instalatii termice);
Cunostinte tehnice in domeniile: mecanica, instalatii electrice, frig comercial;
Certificat calificare de Frigotehnist – avantaj;
Aptitudine de invatare rapida a softurilor specifice echipamentelor;
Cunostinte de operare PC;
Gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida;
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
Permis de conducere categoria B;
Disponibilitate pentru interventii de urgenta in caz de avarie.

Oferim
Mediu de lucru stabil si placut, alaturi de o echipa profesionista
Tichete de masa
Tichete cadou (Paste si Craciun)
Asigurare sanatate/ servicii medicale
Bonus recomandare colegi
Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in firma
Zile libere pentru evenimente deosebite