Candidatul Ideal
• Studii medii;

• Experienta de cel putin un 1 an pe un post similar;

• Atenție deosebită la detalii

• Abilitaţi de comunicare eficientă în cadrul unei echipe şi un simţ al responsabilităţii ridicat

• Disponibil la efort fizic;

• Seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;

• Abilitati bune de organizare, planificare, atentie la detalii, dorinta si motivare de a invata lucruri noi.
Descrierea jobului
• Incarca si/sau descarca marfurile in/din autovehiculele de livrare;

• Verifica concordanta produselor cu a documentelor;

• Verifica marfurile sosite in depozit si pe cele livrate din punct de vedere al calitatii si cantitatii;

• Eticheteaza marfurile receptionate si cele pregatite pentru livrare;

• Manipuleaza cu maxima responsabilitate produsele care intra/ies in/din depozit, cu respectarea normelor legale;

• Cunoaste toate produsele din depozit (denumire, greutate, volum, etc.);

• Manipuleaza si aseaza produsele in depozit, in functie de sortimente si termenul de valabilitate;

• Participa la inventarierea marfurilor din gestiune;

• Pastreaza in stare de functionare prin utilizarea corecta a spatiilor si/sau instrumentelor de lucru pe care le utilizeaza;

• Locatie: Str Alexandru Ioan Cuza, Letea Veche, Bacau;

• Program de lucru: in ture de zi ( 10:30-19:00)

0754 240 778