Responsabilități Principale:
• Montarea și instalarea placilor de gips-carton (rigips) în cadrul proiectelor de
construcție, conform planurilor și specificațiilor tehnice.
• Fixarea și finisarea placilor de rigips pentru a crea pereți, tavane și alte elemente
de construcție, utilizând instrumentele și tehnicile adecvate.
• Măsurarea și tăierea placilor de rigips pentru a se potrivi în spațiile specificate,
asigurându-se că lucrarea este realizată cu precizie și în conformitate cu
standardele de calitate.

Cerințe:
• Experiență anterioară în lucrul cu plăci de gips-carton (rigips) sau în domeniul
construcțiilor.
• Abilități de măsurare, tăiere și instalare precisă a placilor de rigips.
• Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a comunica cu ceilalți colegi de
muncă.
• Atitudine proactivă față de siguranța la locul de muncă și respectarea
instrucțiunilor de lucru.

Beneficii:
• Diurnă zilnică de 45 euro pe zi .
• Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a învăța noi abilități în
domeniul construcțiilor.
• Posibilitatea de a avansa în carieră și de a accesa alte oportunități de dezvoltare
profesională în cadrul companiei.
• Salariu brut 2700 euro. .
• Diurna 990 euro -luna