Responsabilități Principale:
• Montarea și instalarea sistemelor de instalații sanitare, de încălzire, ventilație și climatizare în conformitate cu specificațiile tehnice și standardele de siguranță.
• Identificarea și remedierea defecțiunilor în instalațiile existente sau în curs de construcție.
• Utilizarea și întreținerea corectă a sculelor și echipamentelor specifice lucrărilor de instalare.
• Respectarea regulilor de siguranță și a măsurilor de protecție a muncii pe șantier.

Cerințe:
• Experiență anterioară în domeniul instalatiilor de construcții.
• Cunoștințe solide despre funcționarea și instalarea sistemelor de instalații sanitare, de încălzire, ventilație și climatizare.
• Abilități de lucru în echipă și comunicare eficientă cu ceilalți membri ai echipei de construcții.
• Capacitatea de a citi și interpreta planuri tehnice și diagrame de instalare.
• Atitudine proactivă față de siguranță și respectarea normelor de siguranță la locul de muncă.

Beneficii:
• Salariu lunar de 3400 euro.
• Asigurare medicală și alte beneficii sociale.
• Furnizarea unei mașini de serviciu pentru deplasările la locul de muncă.
• Asigurarea sculelor și echipamentelor necesare pentru desfășurarea activităților de instalare.
• Posibilitatea de a efectua ore suplimentare, plătite conform legislației în vigoare.
• Diurnă pentru 48 euro pe zi.