Bine ai venit pe pagina noastră.

Colegii noștri din Electromontaj au nevoie de forțe noi pentru portofoliul de proiecte în continuă creștere și caută colegi/e cu următoarele abilități:

Studii universitare absolvite – profil energetic/electric
Minim 2 ani de experiență in realizarea de retele electrice/linii electrice/statii electrice
Cunostinte aprofundate a normativelor de executie si a prescriptiilor tehnice din domeniu
Disponibilitate la deplasare în țară
Cunoștințe de Microsoft Office – Excel

De asemenea, dacă ești o persoană proactivă, cu inițiativă, orientată către rezultate, ai abilitatea de la lucra în echipă și ești disponibil/ă pentru deplasări în țară, ești cu atât mai potrivit/ă în echipa noastră.

Descrierea jobului

Ce vei face la noi?

Coordonarea și supervizarea activităților de executie lucrari pe șantierele asignate
Dezvoltarea și implementarea planurilor de execuție a proiectelor, asigurând respectarea termenelor și a bugetelor stabilite
Conducerea și motivarea echipelor asigurând distribuirea eficientă a resurselor și îndeplinirea obiectivelor
Monitorizarea executiei lucrarilor conform standardelor de calitate și reglementărilor în vigoare.
Comunicare eficientă cu departamentele implicate în proiect (proiectare, achiziții, management) pentru a asigura coeziunea și îndeplinirea obiectivelor comune
Identificarea și soluționarea promptă a problemelor sau obstacolelor întâmpinate pe șantier

Ce oferim?

Asigurare de sanatate privată
Bonus concediu de odihna
Prima lunara de electricitate
Zile in plus la concediul de odihna in functie de vechimea in munca
Prima de Craciun pentru copiii angajatilor

De ce să vii la noi?

Pentru că aici parte de tot respectul cuvenit, într-un mediu de lucru dinamic, cu un program flexibil (vineri este program scurt) și ai posibilitatea să crești profesional.

Suntem o echipă diversă, cu oameni faini, o echipă în care nu există „eu” ci „noi”, și odată ajuns la noi, ești parte din familia noastră.

Dacă ai citit tot anunțul și ai ajuns până aici, acum fă pasul final și aplică!