Tip job: colaborare proiect
Carnet conducere: A, B
Locuri vacante: 4
Disponibilitate imediata

Firma partenera Glovo, Tazz,Bolt Food , Fan Delivery face colaborări cu curieri in, TAZZ: Oradea, Bacău, Suceava, Constanta, Galati, Bucuresti, Craiova, Timisoara, Cluj, Sibiu, Iasi, Arad, Focsani, Buzau, Brasov, Valcea, Baia Mare, Botosani, Drobeta ,PLOIESTI, ALBA IULIA, DEVA.
– GLOVO: Bacau, Suceava, Constanta, Galati, Bucuresti, Timisoara, Cluj, Sibiu, Iasi, Arad, Focsani, Brasov, Botosani, Piatra Neamt, Zalau, Medias, Alba Iulia, Deva, Roman, Tecuci, Pascani
– BOLT: Timisoara, Bucuresti, Cluj, Iasi, Constanta, Brașov, Târgu Mureș
Program flexibil, se stabileste inainte si poate fi modificat in functie de necesitate.
Plata se face saptamanal!
– Fan Delivery, Iasi, Brașov, București, Cluj, Constanța!

Cerințe:

Este necesar sa dispuneti de un mijloc de transport propriu sau inchiriat( scuter, masina)

Varsta minima 18 ani

Un smartphone cu Android sau iOS

Seriozitate, o buna capacitate de a lucra in echipa, dornic de a-si mari constant veniturile, respectos si responsabil.

Responsabilitatile postului:
Tot cea ce trebuie sa faci este sa ridici comanda de la parteneri nostri( restaurante magazine) si sa o livrezi in conditii optime clientului.

La baza acestui job sta o aplicatie care iti arata de unde trebuie ridicata comanda si unde trebuie livrata.

Daca te-am facut macar un pic curios, te asteptam sa ne contactezi telefonic sau pe Whatsapp la numerele de telefon: 0773796693 sau adresa de e-mail : lexinadelivery@gmail.com