StratoSpark SRL

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

george.ion@workinlocation.com

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu lunar începând de la 2.300 euro net;
Cazare asigurată (2 persoane în cameră);
O masă pe zi asigurată;
Transport asigurat.

Candidatul Ideal:

Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în diferite locații și în condiții variate de mediu;
Capacitatea de a lucra la înălțime;
Permis de conducere categoria B – constituie avantaj;
Persoană responsabilă, ordonată, cu o capacitate de organizare la locul de muncă;
Cunoașterea limbii engleze sau a limbii germane constituie un avantaj (nivel A2);
Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj.

Responsabilități:

Asamblare și montare structură metalică pe acoperiș;
Fixare panouri solare;
Pregătire circuite și împământare până la invertor pe baza proiectului;
Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță în timpul procesului de montaj;
Atenție la detalii;
Asigurarea calității lucrărilor realizate;
Respectarea procedurilor și instrucțiunilor de lucru;
Colaborarea strânsă cu echipa tehnică și supervizorii pentru a asigura un flux de lucru eficient și o comunicare clară;
Munca presupune activitate în aer liber și la înălțime.