NEXIA CONSULTING SRL

Website

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

job@nexia.ro

Angajăm programatori pentru Franța (Paris)

Ești la începutul carierei în IT sau ai încercat deja mai multe joburi care nu ți s-au potrivit? Nexia
îți propune o schimbare oportună, cu multe beneficii în favoarea ta.

Dacă ai nevoie de acel “quelque chose” motivant și visezi să lucrezi într-o capitală europeană de
prestigiu, aplică acum!

CERINȚE:

  • experiență relevantă în dezvoltarea de aplicații cu diferite grade de dificultate;
  • competențe tehnice și de programare în: PHP, ASP.NET, JAVA, SAP, ABAP, C/C++, PL/SQL
    sau ANGULAR;
  • cunoștințe de limba franceză, nivel mediu;
  • cunoștințe de limba engleză, nivel avansat;
  • disponibilitate de relocare în Franța (Paris).

RESPONSABILITĂȚI:

  • dezvoltarea de proiecte software captivante și provocatoare, pentru companii străine, în funcție
    de limbajul de programare cunoscut, în arii diferite de activitate (telecomunicații, medical,
    servicii).

BENEFICII:

  • transport asigurat către Franța;
  • cazare asigurată pe durata contractului;
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • abonament mijloace de transport în comun în Franța;
  • asigurare de sănătate;
  • diurnă;
  • 25 zile de concediu;
  • bonusuri în funcție de performanță.

Așteptăm CV-ul tău și dorim să te cunoaștem!

Tel./WhatsApp: 0745782471