EDENLAND ADVENTURES SRL

Website

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

hr@edenland.ro

Aplica pentru a lucra intr-un mediu inedit, diferit de cel urban, bucurandu-te de aer curat si natura. Vei beneficia, de asemenea, de un pachet salarial avantajos si reduceri la activitatile Edenland Park!

Daca te regasesti in descrierea de mai jos asteptam CV-ul tau!

Descrierea jobului:

Intrucat activitatea se desfasoara intr-un parc de aventura, mare parte din responsabilitatile pe care le vei avea se vor desfasura in aer liber.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, vei avea urmatoarele responsabilitati:

– Vei efectua si vei asigura mentinerea curateniei in unitatile de cazare (casute in copaci), zona de birouri si spatiile de lucru

– Vei asigura necesarul de lenjerii curate de schimb

– Vei asigura curatenia pavilioanelor si foisoarelor

– Vei asigura curatenia spatiului de joaca pentru copii

– Vei asigura curatenia si dezinfectarea grupurilor sanitare de cate ori este necesar pe parcursul unei zile, vei verifica periodic in timpul zilei si vei aproviziona cu materialele de igiena si alte produse necesare

– Vei asigura golirea cosurilor de gunoi de cate ori este necesar pe parcursul unei zile, vei colecta deseurile si le vei transporta pana la zona de depozitare a acestora

– Vei inainta responsabilului cu aprovizionarea lista de materiale necesare in procesul de curatenie

– Vei asigura curatenia spatiilor de birouri si de cazare pentru personalul angajat al societatii

– Vei asigura curatenia generala de doua ori pe an, precum si dupa renovari/reparatii

– Vei efectua alte activitati care tin de ordinea si curatenia spatiilor aflate in folosinta societatii.

Despre tine:

– Serioasa, responsabila, loiala, hotarata, calma

– Indemanatica, cu viteza de reactie si spirit de observatie

– Capacitate de lucru individual si in echipa

– Capacitate de adaptare

– Capacitate de orientare in spatiu

– Atitudine pozitiva

– Apt din punct de vedere medical

Beneficii:

– Contract de munca pe perioada nedeterminata

– Salariul 3.600 lei net

– Spor de vechime in societate

– Spor de weekend pentru weekendurile lucrate,

– Tichete de masa in format electronic – 30 lei/zi

– Asigurare medicala dupa perioada de proba

– Crestere salariala anuala

– Reducere la serviciile Edenland Park (zona de food si cazare)

– Gratuitate la activitatile Edenland Park

– Transport asigurat in functie de zona de domiciliu

– Bonusuri in functie de performante

– Bonus de Pasti si de Craciun