Bine ai venit pe pagina noastră.

Colegii noștri din Electromontaj, Sucursala Craiova, au nevoie de forțe noi pentru portofoliul de proiecte în continuă creștere și caută colegi/e cu următoarele abilități:

    • Minim 3 ani de experiență pe o poziție similară;
    • Diploma de maistru energetician
    • Disponibilitate la deplasare în țară;
    • Cunoștințe de Microsoft Office – Excel;
    • Cunoștințe de limba Engleza constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Ce vei face la noi?​

Te vei ocupa de implementarea lucrărilor pe șantier astfel:

    • Vei organiza locul de muncă şi vei crea condiţii de lucru astfel încât să fie evitate stagnările activității.
    • Vei folosi integral capacitatea de producţie şi timpul de lucru, urmărind permanent realizările fizice, angajamentele şi sarcinile din contract în vederea evitării penalităţilor.
    • Vei primi și gestiona baza materială în zonă, gospodărirea și te vei ocupa de introducerea acesteia în operă, restituirea materialelor rămase şi a ambalajelor;
    • Vei comunica cu personalul din subordine , cu beneficiarul si cu reprezentantii firmelor implicate in derularea executiei lucrarilor

Ce oferim?

  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Asigurare de viață și accident
  • Bonus pentru concediul de odihnă
  • Bonusuri în funcție de rezultate
  • Primă de Crăciun pentru copiii angajaților
  • Primă lunară electricitate
  • Zile suplimentare de concediu de odihnă în funcție de vechimea în muncă
  • Diurnă (deplasări în țară)
  • Transport către punctele de lucru
  • Cazare în perioada delegației