Responsabilități Principale:
• Instalarea, întreținerea și reparația sistemelor electrice în cadrul proiectelor de construcție, inclusiv cablarea, montarea prizei și a comutatoarelor, și conectarea
la rețelele de alimentare.
• Interpretarea schemelor electrice și a planurilor tehnice pentru a efectua lucrările de instalare în conformitate cu specificațiile și reglementările aplicabile.
• Identificarea și remedierea defecțiunilor în instalațiile electrice existente sau în curs de construcție.
• Utilizarea și întreținerea corectă a sculelor și echipamentelor specifice lucrărilor electrice.

Cerințe:
• Experiență anterioară în domeniul instalațiilor electrice de construcții.
• Cunoștințe solide despre codurile și standardele de siguranță electrică.
• Abilități de lucru în echipă și comunicare eficientă cu ceilalți membri ai echipei de construcții.
• Capacitatea de a citi și interpreta planuri tehnice și diagrame electrice.
• Atitudine proactivă față de siguranță și respectarea normelor de siguranță la locul de muncă.

Beneficii:
• Salariu lunar de 3400 euro.
• Asigurare medicală și alte beneficii sociale.
• Furnizarea unei mașini de serviciu pentru deplasările la locul de muncă.
• Diurnă zilnică de 48 euro pe zi.
• Asigurarea sculelor și echipamentelor necesare pentru desfășurarea activităților electrice.