QFORT

Website

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

florin.mihaila@casanoastra.ro

CasaNoastra – QFort angajeaza Sofer profesionist transport marfa, cu relocare in Franta!

Candidatul ideal:

Sofer profesionist cu experienta in transport de marfa international;
Atestat profesional pentru transport marfa;
Card tahograf;
Cazier de conducator auto;
Scoala de conducatori auto categoria B, C si E (obligatoriu);
Fara antecedente rutiere;
Motivat, disciplinat, dispus sa lucreze intr-o companie care aplica proceduri si regulamente orientate spre performanta.
Descrierea jobului:

Relocare in Franta pe o perioada nedeterminata;
Transport marfa (tamplarie PVC/aluminiu si geam termoizolant);
Responsabil cu supravegherea si descarcarea marfii la client;
Responsabil de integritatea autovehicului pe care il are in primire;
Responsabil de integritatea marfurilor transportate;
Responsabil de exploatarea autovehicului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia.
Va invitam sa depuneti CV-ul dumneavoastra la sediul Casa Noastra/ Qfort: Calea Bucuresti nr. 113, Pielesti, Judetul Dolj, sau sa ne contactat la telefonul din anunt.

Vino in echipa CasaNoastra – QFort!

Tipărește anunțul
Chatbot