VERKAUF TRUCKS SRL

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

mara.ciuta@verkauftrucks.com

Ne cautam coleg comunicativ si ambitios pentru departamentul de vanzari!

Responsabilitati:
– Vanzarea de Vehicule Comerciale multimarca si a produselor conexe: finantari, servicii, accesorii;
– Prospectarea unor clienti noi inclusiv prin deplasari la sediul acestora;
– Intretinerea relatiilor cu vechii clienti;
– Cunoasterea produselor si serviciilor oferite;
– Cunoasterea concurentei si a ofertelor actuale ale acestora.

Beneficii:
Consilierul de Vanzari este in contact cu noutatile din domeniul auto.Acesta are posibilitatea unor castiguri nelimitate. Veniturile sunt formate dintr-o parte fixa si o parte variabila. Sursele de venituri sunt multiple: vanzare de vehicule comerciale noi, vehicule comerciale rulate, produse financiare, accesorii si servicii. Mediul de munca este dinamic, motivant, cu multe provocari.
Acest mediu duce la stabilirea de legaturi multiple in societate care pot fi suficiente pentru o intreaga cariera petrecuta in vanzari sau poate fi o rampa de lansare catre alte cariere.