Candidatul Ideal:

Studii medii/superioare;

Cunostinte foarte bune de operare PC: Excel, Word;

Experienta de lucru in programe de gestiune;

Abilititati de planificare si organizare;

Atentie la detalii.

Descrierea jobului:

Isi desfasoara activitatea in cadrul Depozitului Europharm Chitila;

Gestioneaza intrarile / iesirile de produse si mentinerea acuratetii datelor din sistemul de gestiune;

Identifica neconcordantele la nivel de contabilitate primara;

Introducerea facturilor de la furnizori interni si externi in sistemul de gestiune;

Procesare facturi storno in conformitate cu procedurile in vigoare;

Intocmirea Jurnalului de cumparari;

Arhivarea documentelor cu regim special;

Operare soft de gestiune.

Beneficii:

Pachet salarial motivant;

Mediu de lucru placut;

Asigurare de viata si  abonament servicii medicale.