Responsabilitati:

Diagnosticarea si remedierea problemelor legate de sistemele de securitate la sediul clientilor;
Realizarea de mentenanta preventiva pentru a asigura functionalitatea optima a sistemelor;
Consilierea clientilor in legatura cu practicile adecvate de utilizare si intretinere;
Colaborarea cu echipa tehnica pentru feedback si imbunatatiri continue;
Program normal de lucru 8 ore/zi
Conditii de lucru foarte bune;

Conditii angajare:
studii medii tehnice (pentru tehnician)
curs inginer/ tehnician de sisteme de securitate (prezinta avantaj);
studii superioare tehnice pentru inginer
abilitatea de a lua decizii tehnice in teren ;
experienta in domeniul sistemelor de securitate;
cunostinte medii de configurare a echipamentelor de retea;
capacitate de analiza si sinteza;
prezenta de spirit, abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
limba engleza nivel mediu/conversational;
cunostinte tehnice solide si actualizate cu privire la echipamentele si sistemele de securitate;
permis de conducere categ. B;

*oferta salariala se face in functie de experienta in domeniu.