Angajăm AGENT SECURITATE/PAZNIC pentru un DEPOZIT DE MATERIALE DE CONSTRUCTII Bucuresti Sector 3 zona VITAN, SPLAIUL UNIRII

Cerințe agent de securitate/paznic:

– Minim 8/12 clase;

– Persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat;

– Nu necesita calificare agent paza /atestat dar reprezinta un avantaj.

Responsabilități agent de securitate/paznic:

– Post permanent 24 ore

-Cabina de paza, acces auto, acces persoane, supraveghere video

– Verificare documente aferente distributiei de marfa / verificarea avizelor de insotire a marfurilor;

-Supravegherea si predarea/primirea materialelor din cadrul obiectivului pe baza de proces verbal;

-Monitorizarea accesului in cadrul obiectivului, acces persoane, acces auto;

-Monitorizarea si respectarea tuturor proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post.

Beneficii:

– Pachet salarial aferent responsabilităților;

– Decontare analize medicale aferente angajarii;

– Echipament de lucru gratuit;

– Curs calificare agent paza si ordine, gratuit;

– Bonusuri acordate trimestrial, in funcție de atingerea obiectivelor.

VĂ RUGĂM SĂ SUNAȚI DIRECT LA NUMĂRUL DE TELEFON DIN ANUNȚ.