MAIDAN EVENTS SRL

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

daniela@pemaidan.ro

Descriere:

Ca și Coordonator de Evenimente, vei fi responsabil pentru planificarea, organizarea și implementarea diverselor evenimente, de la întâlniri corporative și conferințe până la petreceri private și evenimente de caritate. Vei lucra strâns cu clienții noștri pentru a înțelege nevoile și dorințele lor, iar apoi vei elabora și implementa un plan care să răspundă cu succes acestora.

Responsabilități:

Consultarea clienților pentru a înțelege cerințele și așteptările lor pentru evenimente.
Elaborarea de propuneri personalizate care să răspundă cerințelor clienților și să ofere soluții creative și viabile.
Identificarea și selectarea locațiilor potrivite pentru evenimente, luând în considerare capacitatea, facilitățile și bugetul disponibil.
Negocierea și gestionarea contractelor cu furnizorii de servicii (cum ar fi locația, cateringul, serviciile de divertisment etc.).
Coordonarea și supervizarea echipelor de lucru pentru a asigura implementarea cu succes a evenimentului.

Cerintele sunt specifice fiecarei pozitii in parte, si, le vom discuta direct cu tine. Daca esti o persoana ambitioasa si comunicativa, capabil sa fii pe rotile tale.

Oferim:

Salariu fix

Tichete de masa

Alte beneficii si posibilitate de avansare

Trimte-mi CV-ul tau si hai sa vorbim!

Tipărește anunțul
Chatbot