Today Workforce te invită să te alături echipei clientului nostru, o companie de top în domeniul biroticii si papetariei.

Responsabilități:

  • Preluarea și gestionarea comenzilor;
  • Menținerea legăturii cu clienții la distanță (telefon, email) sau față-în-față (delegații clienți);
  • Consilierea clienților în alegerea produselor;
  • Emiterea facturilor, avizelor sau chitanțelor în funcție de situațiile specifice;
  • Completarea bazei de date;
  • Menținerea legăturii cu departamentele de vânzări, contabilitate și logistică pentru rezolvarea situațiilor de lucru curente.

Cerințele postului includ:

  • Minim studii medii, de preferință în domeniul economic;
  • Foarte bune cunoștințe MS Office;
  • Cunoștințe contabilitate primară;
  • Avantaj cunoștințe program contabilitate/gestiune – Scala;
  • Experiență în domeniu minim 1 an;
  • Abilitatea de a comunica eficient, atât scris cât și verbal;
  • Orientare către client și abilități de rezolvare a problemelor;
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă;
  • Atitudine pozitivă și proactivă.

Beneficiile oferite includ:

  • Bonusuri;
  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou;
  • Decont transport;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
Tipărește anunțul
Chatbot