ELIT ROMANIA PIESE AUTO ORIGINALE SRL

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

constantin.rusu@elit.ro

Companie multinationala, furnizor de piese si accesorii auto, prezenta in Romania din 1999, cu peste 600 de angajati permanenti, angajeaza pentru filiala sa din Bucuresti – Vitan

Apreciem si multumim anticipat candidatilor care ataseaza un CV pentru a fi contactati de catre noi in cel mai scurt timp. Precizam ca vom contacta doar candidatii care sunt eligibili pentru acest post.

Va multumim!

Lucrator depozit piese auto filiala – Splaiul Unirii nr. 450, Sector 4, 040043, Bucuresti (incinta Autovit)

Candidatul ideal:

Studii medii finalizate / scoala profesionala;
Experienta in manipularea marfii – avantaj;
Cunostinte de operare programe gestiune si lucrul cu scanner – avantaj;
Persoana serioasa, organizata, responsabila.
In caz ca nu ai lucrat pana acum cu scanner-ul sau cu un soft de gestiune, fii fara grija!

Te invatam noi!

Descrierea jobului

Efectuarea receptiei fizice a marfii la intrarea in depozitul firmei cu ajutorul lizelor, carucioarelor, transpaletelor;
Ambalarea si securizarea marfurilor in vederea livrarii
Respectarea programului de livrari;
Participarea activa la inventare, cand este nevoie.
Oferim:

Vei fi angajat cu contract de munca perioada nedeterminata;
Vei fi platit la timp, in fiecare luna
Vei castiga un salariu fix net garantat + spor de weekend motivant ( se lucreaza 2 sambete / luna program scurt, pana la pranz) + tichete de masa;
Lucrul pe durata zilei, fara schimb de noapte sau duminici.

Tipărește anunțul
Chatbot