Today Workforce, o companie de recrutare cu experiență, caută un electrician talentat și experimentat pentru a se alătura echipei unuia dintre clienții noștri din industria IT&C. Este vorba de o companie românească cu peste 21 de ani de experiență în soluții inovatoare de comunicații, securitate și electrice. Veți participa la proiecte complexe de infrastructură IT&C, contribuind la succesul companiei clientului și la satisfacția clienților săi.

Responsabilități:

  • Efectuarea lucrărilor de instalații electrice conform instrucțiunilor și standardelor de siguranță
  • Montarea, conectarea și punerea în funcțiune a echipamentelor electrice
  • Realizarea de verificări periodice și depanarea defecțiunilor
  • Respectarea procedurilor de lucru și a normelor de protecție a muncii
  • Menținerea curățeniei și ordinii în spațiul de lucru
  • Colaborarea eficientă cu echipa de proiect

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate în domeniul electrotehnic
  • Autorizație ANRE valabilă
  • Experiență anterioară în instalații electrice de joasă tensiune
  • Cunoștințe solide de electrotehnică
  • Abilitatea de a citi și interpreta scheme electrice
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă
  • Abilități bune de comunicare
  • Atitudine pozitivă și orientare spre rezultate

Beneficii:

  • Salariu competitiv
  • Pachet de beneficii flexibil
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Echipă unită și prietenoasă
Tipărește anunțul
Chatbot