Candidatul Ideal

* atitudine pozitiva;

* fire responsabila, organizata, punctuala, si comunicativa;

* spirit de iniţiativă si atentie la detalii;

* capacitate de planificare şi prioritizare;

* persoană deschisă şi cu tact;

* capacitate de relationare si cooperare;

* studii superioare finalizate;

* cunostiinte operare PC;

* contabilitate primara;

* experienta in recrutarea de personal (avantaj);

Descrierea jobului

+ administrează activităţile din cadrul sediului firmei (office);

+ centralizarea si comandarea necesarului de consumabile (birotica, papetarie, protocol, echipamente magazin online);

+ sarcini administrative și de organizare, relaționare cu departamentele companiei, atribuții de secretariat (preluare, re-distribuire apeluri, corespondență, emailuri),

+ organizarea si menținerea evidenței documentelor interne și arhivarea electronică a acestora;

+ desfasurarea activitatilor de receptie (primirea vizitatorilor, asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor);

+ ofera suport managementului in diversele situatii;

+ se ocupa de contabilitatea primara a companiei (emiterea de facturi, pregatirea documentelor pentru contabila);

+ participarea la sedintele interne;

+ participarea activa la orice situatie de natura organizatorica;

+ postarea de anunturi de angajare, trierea CV-urilor si programarea candidatilor pentru interviu;

+ intocmirea documetelor de personal (Fisa post, Procese Verbale, Declaratii, regulament Intern);

+ pastreaza legatura cu partenerii societatii si structurile externe (furnizori, institutii publice, notari, banci, etc);