DIVINE STYLE ROMA

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

diana@divine.ro

Conditii:

– Salariu fix garantat 4.500 RON – 1 2 LUNA SAU 9.000 RON – FULL-TIME
– Program de lucru 1 2 luna sau FULL-TIME;
– Contract de munca asigurat de firma;
– Asigurare medicala;
– Salon dotat cu echipament performant;
– Posibilitatea de a activa suplimentar si in alte locatii;
– Orele suplimentare sunt achitate;
– Mediu de lucru placut,echipa prietenoasa;
– Bonusuri in functie de vanzari;
– Acces lunar la cursuri gratuite cu traineri specializati din afara salonului;

Cerinte:

– Experienta in domeniu de minimum 2 ani;
– Experienta in efectuarea procedurilor de make up gene fir cu fir 2D;
– Calificarea in domeniu este obligatorie, diploma de specialitate.

Responsabilitati:

– Specializare- Tratamente faciale, Make up gene fir cu fir 2D, conform fisei postului.

Bucuresti, pentru zonele: Progresul, Berceni, Dorobanți si Vitan. Pub