Angajam reprezentant vanzari B2B prin telefon ­čô× pentru un operator de Telecomunica╚Ťii din Rom├ónia.

Descriere job:

Promoveaza telefonic in vederea vanzarii serviciile si produsele din portofoliu pentru clientii noi persoane juridice.

Responsabilitati :

– Realizarea obiectivelor de v├ónz─âri lunare.

– Promoveaza si vinde telefonic produsele si serviciile din portofoliu.

– Managementul si dezvoltarea rela╚Ťiilor in vedere semn─ârii de clienti noi.

Cerinte:

– Bune abilitati de comunicare verbala si abilitati de ascultare activa.

– Persoana pozitiva si convingatoare.

– Cel putin studii medii.

– Cunostinte operare PC – ( MS Windows, MS Office, Internet).

– Experienta anterioara este un avantaj.

Oferta:

– Contract de munca pe durata nedeterminata.

– Program birou – luni-vineri.

– Weekenduri si sarbatori legale libere.

– Salariu fix + bonus din vanzari corelat cu performanta individuala + alte beneficii.

Locatie: Bucuresti

Tip─âre╚Öte anun╚Ťul
Chatbot

C─âutare rapid─â a jobului