SC Termoprot SRL

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

cristiana.vasiliu@termoprot.ro

Candidatul Ideal

Domiciliul în Brașov sau împrejurimi;
Studii medii/superioare tehnice de specialitate;
OBLIGATORIU Experiență minim 1 an în instalarea, configurarea, punerea în funcțiune și întreținerea sistemelor de detecție și semnalizare a incendiilor;
Cazier judiciar fără antecedente
Disponibilitate pentru deplasare

Constituie avantaj:

Permis auto categoria B
Limba Engleza;
Certificare Tehnician / Inginer Sisteme Securitate;
Autorizație ANRE.
Cunoștințe de utilizare a soft-urilor de configurare sau aptitudini de programare a sistemelor de detecție a incendiilor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

– rеаlizarea cablării și a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor conform proiectelor;
– instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor de detecție și alarmare la incendiu, automatizări;
– activități de service în garanție și post garanție: diagnosticări, verificări periodice, mentenanță preventivă / corectivă, întocmirea documentației necesare intervențiilor – fișa de intervenție / fișa de service etc.;
– instruirea beneficiarilor privind utilizarea sistemelor de stingere a incendiilor;
– contribuie la fazele de proiectare, pregătire și organizare a lucrărilor.

Oferim un pachet de beneficii atractiv, care include:
– salariu negociabil, în funcție de aptitudini și cunoștințe, intre 4000 și 6500 lei net
– bonuri de masa/ diurna în cazul lucrului in deplasare
– ore suplimentare plătite
– bonusuri în funcție de implicare și performanță
– asigurarea cursurilor tehnice de pregătire în vederea obținerii de noi certificări

Tipărește anunțul
Chatbot