Suntem in cautare de Consultant Vanzari in orasul Brasov intr-o locatie de specialitate in zona Bartolomeu.

Descrierea jobului:

  • Ajuta intr-un mod activ consumatorii din magazin in alegerea produselor potrivite nevoilor lor prin prezentarea portofoliului de produse.
  • Se asigura ca produsele din portofoliu sunt aranjate conform standardelor impuse si se implica in situatiile de out-of-stock;
  • Completeaza rapoarte calitative & cantitative – excel/ word;
  • Comunica activ cu coordonatorul direct & local;
  • Respecta procedurile de lucru comunicate.

Candidatul Ideal

  • Experienta consultanta & vanzari (reprezinta un avantaj);
  • Orientarea spre client;
  • Excelente abilitati de comunicare, convingere si negociere;
  • Abilitati de prezentare & discurs;
  • Cunostinte excel/ word nivel mediu.

Program:

 Miercuri- Vineri 12:00-20:00;

 Sambata 10:00-18:00;

 Duminica 10:00-16:00

* 1 weekend liber / luna (recuperat in zilele de Luni si Marti)

Beneficii + ExtraBeneficii:

  • Salariul fix motivant;
  • Bonus + EXTRA bonus;
  • Tichete de masa;
  • Decont de transport;
  • Contract de munca;
  • Training de formare;
  • Oportunitati de promovare;
  • Locatie fixa in care iti vei desfasura activitatea;
  • Suport din partea echipei.

Vrei sa faci parte din echipa noastra?

Asteptam cu drag CV-ul tau !