Cu o prezență solidă pe piață de peste 15 ani și o echipă de profesioniști, ne străduim să oferim clienților noștri produse de cea mai înaltă calitate, adaptate nevoilor specifice ale fiecărui proiect.

Te asteptam sa devii membru al echipei noastre, sa faci parte din povestea nostra, daca:

– esti o persoana cu experienta in domeniul vanzarilor de instalatii termice si sanitare si un bun cunoscator al pietei

– ai mai lucrat intr-un domeniu tehnic,

– esti dedicat muncii de teren si ai experienta in munca de teren,

– esti organizat, punctual si de incredere,
– daca poti sa-ti organizezi timpul alocat vanzarilor pt. cel putin o saptamana in avans,

– ai darul de a atrage si mentine relatiile cu persoanele pe care le intalnesti,

– te motiveaza castigul pe baza de rezultate,
– esti dedicat si loial,

– ai capacitatea de a purta negocieri complexe,
– esti o persoana dinamica, pozitiva, orientata spre rezultate,
– ai atitudine si prezenta profesionala, seriozitate si dorinta de afirmare prin rezultate,

– ai permis auto

Descrierea jobului

– are ca obiectiv vanzarea produselor de instalatii  termice si sanitare, produse de calitate, cu o durabilitate dovedita

– realizeaza prospectarea proactiva a pietei, informarea constanta a clientilor, identificarea necesitatilor acestora,
– gestioneaza relatia cu clientii si administrareza documentatia interna si externa aferenta fiecarui client,

– elaboreaza si pregateste documentele si suportul pentru vanzari,

– realizeaza si actualizeaza permanent baza de date privind clientii si derularea contractelor de vanzare,

– elaborareaza si prezinta catre Directorul de vanzari rapoarte periodice sau la cerere (situatia clientilor, a vanzarilor si activitati specifice, evolutia piata de profil si activitati concurentiale, etc)

Te asteptam in echipa noastra, cu urmatoarele beneficii:

Training initial pentru cunoasterea paletei de produse si a procedurilor interne ale companiei,
Suport in activitatea de vanzare,
Posibilitatea unei colaborari avantajoase,

Sistem de comisionare si bonusare a performantelor atinse,

Dezvoltarea unei cariere in domeniul vanzarilor, in cadrul unei echipa tinere si dinamice, intr-o companie de success,

Abonament pentru servicii medicale la o clinica privata