Eurointech Design SRL

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

office.eid@yahoo.com

Cu o prezență pe piață de 14 ani, compania noastră oferă servicii complete în domeniul sistemelor de ventilație, încălziri, sanitare, apă și canalizare.

Pentru a ne întări echipa la EUROINTECH DESIGN SRL și a ne asigura că oferim cele mai bune soluții clienților noștri, căutăm un Responsabil Ofertare dedicat și experimentat.

Responsabilitățile postului
Elaborarea și pregătirea ofertelor tehnice și comerciale în conformitate cu cerințele clienților și specificațiile proiectelor.
Analiza documentațiilor tehnice și a cerințelor contractuale pentru a identifica nevoile și soluțiile optime.
Coordonarea cu departamentele interne pentru a obține informațiile necesare pentru elaborarea ofertelor.
Participarea la întâlniri și negocieri cu clienții pentru a clarifica cerințele și a prezenta ofertele propuse.
Monitorizarea și actualizarea constantă a bazelor de date și a informațiilor referitoare la prețuri, produse și servicii.

Cerințe
Experiență anterioară relevantă în domeniul ofertării în industria instalațiilor pentru construcții.
Cunoștințe solide de tehnici de evaluare a costurilor și de calcul al prețurilor.
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona multiple proiecte simultan.
Orientare către detalii și atenție la precizie.

Beneficiile postului
Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și dedicată.
Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Pachet salarial competitiv și alte beneficii atractive.

Dacă sunteți o persoană proactivă, orientată către rezultate și dornică să facă parte dintr-o echipă de succes, vă invităm să aplicați pentru poziția de Responsabil Ofertare la firma noastră.

Trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email office.eid@yahoo.com sau putem discuta la telefon 0740 558 631.
Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră!

Tipărește anunțul
Chatbot