Angajăm dispecer video pentru un supermarket din BAIA MARE

Cerințe:

– Minim 8 clase

– Abilitați de analiza si sinteza, gândire structurata, abordare sistematica, stabilire priorități

– Abilitați de lucru cu volum de informării si date

– Persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat

– Utilizator, cu minime cunoștințe PC (Word, Excel)

– Nu necesita calificare agent pază /atestat

Responsabilități:

– Program flexibil ,variante agreate de comun acord

– Cercetarea evenimentelor, elaborarea rapoartelor de informare si sintezelor

– Gestionarea documentelor specifice de lucru, a echipamentelor si materialelor din dotarea obiectivului

– Monitorizarea activităților desfășurate de personale ( angajați, clienți, colaboratori) aflate in obiectiv, prin intermediul sistemului video

– Monitorizarea accesului in cadrul obiectivului

– Implementare si respectare tuturor proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post

Beneficii:

– Pachet salarial aferent responsabilităților

– Decontare analize medicale aferente angajări

– Echipament de lucru gratuit

– Curs calificarea agent paza si ordine gratuit

– Bonusuri acordate trimestrial, in funcție de atingerea obiectivelor