Suntem în căutarea unui șofer dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre într-o poziție de șofer de transport persoane cu mașină de 8+1 locuri. Candidatul ideal va fi disponibil pentru deplasări în țară și în străinătate și va fi capabil să ofere un serviciu de calitate clienților noștri.

Responsabilități:

Transportul sigur și eficient al pasagerilor în destinațiile stabilite.
Respectarea regulilor de circulație și a normelor de siguranță rutieră.
Menținerea mașinii în stare bună de funcționare și curățenie.
Comunicarea clară și politicoasă cu pasagerii.

Cerințe:

Experiență anterioară în conducerea vehiculelor de transport persoane.
Permis de conducere categoria B cu experiență minimă de 4 ani.
Abilități excelente de comunicare și orientare spațială.
Flexibilitate pentru deplasări în țară și în străinătate.
Limba engleză reprezintă un avantaj.
Disponibilitate pentru a lucra la program variabil în funcție de necesitatea operațională.

Beneficii:

Salariu competitiv variabil între 3500 și 6000 RON, în funcție de experiență și performanțe.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Mediu de lucru plăcut și dinamic.