Suntem în căutarea unui șofer calificat și dedicat, cu experiență în conducerea vehiculelor de categorie D, pentru a se alătura echipei noastre.

Dacă sunteți pasionat de conducerea sigură și eficientă a autobuzelor sau altor vehicule de transport de pasageri, vă invităm să aplicați pentru acest post.

Responsabilități:

Conducerea în siguranță a autobuzelor sau altor vehicule de transport de pasageri conform regulilor de circulație și a legislației în vigoare.

Asigurarea confortului și securității pasagerilor în timpul călătoriilor.

Încărcarea și descărcarea bagajelor pasagerilor, dacă este necesar.

Menținerea vehiculului în condiții bune de funcționare și igienă.

Cerințe:

Permis de conducere categoria D valabil.

Card tahograf valabil.

Experiență anterioară în conducerea vehiculelor de categorie D.

Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu pasagerii.

Abilitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și individual.

Salariu motivant, competitiv (1000 EURO-2600 EURO) si posibilitatea de bonusuri in functie de performanta.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră