Director Vanzari

Responsabilități:

Menține și dezvoltă relații comerciale cu clienții existenți
Asigură calitatea serviciilor pre și post-vânzare
Negociază prețurile/cantitățile/produsele cu clienții
Asigurară interfaţa între angajaţii Departamentului Vânzări şi alte departamente ale firmei, precum şi cu clienţii, furnizorii şi distribuitorii.
Rezolvă rapid şi eficient reclamaţiilor referitoare la calitate, cantitate, ambalaje, termene de livrare sau alte condiţii prevăzute în contractele interne.
Elaborează şi propune spre aprobare informări cu suplimentări de comenzi sau privind lipsa acestora pentru a se găsi rapid soluţii.
Elaborează rapoarte săptămânale și lunare.
Cerințe:

Studii superioare
Limba engleză – nivel avansat
Cunoștințe operare PC (MS Office)
Capacitate de planificare, organizare, prioritizare si monitorizare.
Seriozitate, punctualitate, atentie;
Persoana organizata si ordonata;
Tact, amabilitate, fluenta verbala
Excelente abilități de negociere și relaționare
Disponibilitate de a călători în interes de serviciu.
Abilitati de planificare si organizare a activitatilor.
Avantaje extrasalariale

Primă de Crăciun;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru motivant și prietenos.
Locatia postului de lucru este in Comanesti, jud. Bacau