QFORT CASA NOASTRA

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

florin.mihaila@casanoastra.ro

DESCRIERE

Daca vrei sa faci parte din echipa de montaj QFORT trebuie sa ai:

  • Studii medii (minim);
  • Carnet conducere categoria B;
  • Experienta in domeniul tamplariei sau constructiilor;
  • Abilitatea de a citi, interpreta si lucra conform desenelor tehnice;
  • Abilitati bune de comunicare, spirit de echipa, profesionalism si adaptabilitate;
  • Disponibilitatea de a te deplasa atat in tara cat si in strainatate.

Descrierea jobului:

  • Realizarea montajelor conform planificarii primite;
  • Transportul produselor in bune conditii pana la adresa de montaj;
  • Participarea la descarcarea marfii livrate;
  • Asigurarea demontajului si montajului tamplariei, geamurilor, accesoriilor conform fiselor tehnice.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Stabilitatea locului de munca;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Posibilitatea de a participa la cursuri tehnice de specialitate;
  • Mediu de lucru placut intr-o echipa prietenoasa.

Daca te-am convins, asteptam un semn de la tine!

Ne poti trimite CV-ul tau sau ne poti contacta la numarul de telefon din anunt.