EDENLAND ADVENTURES SRL

Website

Număr de Telefon disponibil pentru utilizatorii Logati!

hr@edenland.ro

Aplica pentru a lucra intr-un mediu inedit, diferit de cel urban, bucurandu-te de aer curat si natura. Vei beneficia, de asemenea, de un pachet salarial avantajos si reduceri la activitatile din Edenland Park!

Daca te regasesti in descrierea de mai jos asteptam CV-ul tau!

Vei avea in principal urmatoarele responsabilitati:

–       Asigură necesarul de numerar pentru desfăşurarea în condiţii normale a operaţiunilor curente;

–       Asigura taxarea cash/card a vizitatorilor la intrare si taxarea activitatilor pe care acestia le solicita;

–       Informeaza si indruma vizitatorii catre activitatile din parc.

–       Atentioneaza clientii in vederea respectarii interdictiilor afisate;

–       Tine evidenta zilnica a instrumentelor de plata numerar si a incasarilor;

–       Compara sumele inscrise in documentele de plata cu cele incasate si verificate;

–       Confrunta totalul sumelor incasate/platite cu cele din jurnalul de casa;

–       Numara monetarul ramas in urma platilor/incasarilor la sfarsitul zilei operative de lucru;

–       Asigura existenta plafonului de casa in conformitate cu legislatia in vigoare;

Despre tine:

-cunostinte de limba engleza (obligatoriu nivel conversational)

-seriozitate, responsabilitate, loialitate, hotarare, calm

-abilitati de lucru individual si in echipa

-abilitati de comunicare si socializare

-rezistenta la sarcini repetitive

-atentie sporita la detalii

-flexibilitate si rezistenta la stres

-dinamism si atentie distributiva

-atitudine pozitiva

-apt din punct de vedere medical

Beneficii:

Contract de munca pe perioada nedetermiata

Salariul 3600 lei net

Spor de vechime in societate

Spor de weekend pentru weekendurile lucrate

Tichete de masa in format electronic, in valoare nominala de 30 lei/zi

Asigurare medicala dupa perioada de proba

Crestere salariala anuala

Reducere la serviciile Edenland (zona de food si cazare)

Gratuitate la activitatile Edenland Park

Transport asigurat in functie de zona de domiciliu

Bonusuri in functie de performanta

Bonus de Pasti si de Craciun

Tipărește anunțul
Chatbot